Vyjádři své postoje a životní přesvědčení jedinečným šperkem

Labyrint

Náušnice, náhrdelníky.

Labyrint může být zábava i noční můra. Život je labyrint, ve kterém si každý z nás hledá svoji jedinečnou cestu. Neodsuzuj správnost cest ostatních lidí.

Burn error

Náušnice

Tato limitovaná kolekce poukazuje na význam chyb v našem životě. Každá chyba je jedinečná a krásná a posouvá nás kupředu, i když to někdy bolí.

Klišé

Náušnice, náhrdelníky, náramky a manžetové knoflíčky.

Klišé znamená ve francouzštině obtisk. Tato kolekce poukazuje na jeden z problémů konzumní společnosti – množství nesmyslného elektroodpadu. Co Ty? Myslíš na to, jaký po sobě necháváš obtisk na tomto světě?

Menstruační šperky

Náramky, náušnice, náhrdelníky, japa mály, prsteny

Menstruační šperk by měla mít každá žena a nosit jej hrdě při své posvátné menstruaci a oslavovat tak své ženství.  Nech si vytvořit svůj osobní talisman.

Každý šperk je unikátní, originální, jediný svého druhu! Má hlubší smysl a upozorňuje na důležité skutečnosti.

Autorské šperky jsou rozděleny do limitovaných kolekcí, které úzce souvisí s použitým materiálem. Většinou se jedná o náušnice, ale tvořím také náhrdelníky, prstenynáramky, a také manžetové knoflíčky

Speciální kategorií jsou pak menstruační, cyklické a záměrové šperky, které tvořím pro ženy, které chtějí vnímat menstruaci jako dar, podpořit ve svých záměrech, hledají sebe sama a hlubší spojení se svým tělem, mají ženské problémy…

Šperk co ladí k tvé osobnosti
Šperk jako doplněk k oblíbeným kouskům oblečení
Šperky co nese poselství
Šperk co je krásný, ale má i smysl
Šperk šetrný k životnímu prostředí

Jaký šperk bych měla vyrobit právě pro tebe a jaký materiál na něj použít?