Pastelky

Originální obraz, který jsem nazvala pastelky je z gumové kolekce. Je mým nejoblíbenějším obrazem z této kolekce, protože osobně miluji přechody barev a jemné nuance mezi nimi. Připomíná mi velké balení barevných pastelek úhledně naskládaných v krabičce. Člověku z toho množství barev až přechází zrak a je těžké si nějakou vybrat.

Co v obraze vidíš ty?

Rám je vyroben z odpadového dřeva a je vypleten překrásnými pružnými stuhami, které jsou zbytky z průmyslové výroby.

Velikost obrazu 80×60 cm.

Černobílý minimalista

Černobílý minimalista je originální obraz, který je také z gumové kolekce. Byl vlastně úplně prvním v této kolekci.  Každá stuha je jiná a něčím výjimečná a to, že je vlastně zmetek z výroby ji dělá ještě více speciální a originální. 

Rám je vyroben z odpadového dřeva a je vypleten překrásnými pružnými stuhami, které jsou zbytky z průmyslové výroby, jak bylo zmíněno výše :).

Velikost obrazu 50×50 cm. 

Dvě slunce

Dalším originálním kouskem z gumové kolekce je obraz Dvě slunce. Jedno slunce je z chladných barev a to druhé z hřejivých. Svými paprsky se však proplétají a zasahují do prostoru toho druhého. Jako jing-jang. 

Obraz vynikne ve své kráse tak, jak byl stvořen. Lze jej však dotvořit vlastní rukou a využít ho i jinak než jako pouhý obraz. Fantazii se meze nekladou. 

Velikost obrazu 90×60 cm. 

 

Ráda vytvořím obraz na přání právě pro tebe.