Obal na láhev

Skleněné láhve jsou ze zdravotního hlediska nejbezpečnější nádobou pro naše nápoje. Zároveň je ale sklo celkem snadno rozbitelné, takže obal na láhev se vždycky hodí! 

Obal láhev nejen chrání, ale zabraňuje také přístupu světla, které může vodu či jiný nápoj znehodnotit. 

Tento obal patří do softshellové kolekce. Je vyroben ze zbytků softshellu z jedné dílny vyrábějící dětské oblečení. Obal je plně odnímatelný, takže se dá v pohodě vyprat a láhev zase umýt.  Disponuje praktickým očkem pro zavěšení třeba na karabinu na batoh nebo jen tak na prst. 

Mimochodem, láhev je taky recyklovaná, z kavárny. 🙂 Byl v ní sirup a je fakt skvělá! 🙂 Neboj se ani ty dát věcem druhý život. 

Brašna (nejen) na buben

Černá brašna přes rameno je ušitá z nepotřebné baneroviny.

Taška je vytvořena na míru zákazníka, tak aby se do ní pohodlně vešel šamanský buben i nějaké další drobnosti jako je peněženka, klíče a podobně. Mimo to může sloužit i jako normální brašna do města, či do práce. 

Má jednak velkou hlavní kapsu, ale také dvě vnitřní kapsičky. Vnitřní část brašny je ušitá z vyřazené látky na obleky

Obal na externí disk

Choulostivá zařízení a elektroniku je třeba chránit. Zejména pak, pokud na nich máme uložená důležitá data, fotky a podobně.

Tenhle obal je ušitý ze zbytků softshellu z jedné dílny vyrábějící dětské oblečení. Je jednoduchý, praktický a funkční, se zapínáním na knoflík. Do obalu se vejde i kabel, takže vše je pěkně pohromadě. 

Obal na foťák

Když nosím svůj foťák, nerada ho vytahuji z batohu nebo brašny a nosím ho často na krku. I přesto chci, aby byl chráněn proti prachu, dešti, chladu atd.

Proto vznikl tento obal na fotoaparát, který je ušitý z nepoužívané neoprenové špricdeky. Je opatřen magnetickým zapínáním a odnímatelnou praktickou gumičkou, takže když člověk vytáhne foťák z obalu, visí na popruhu a po vyfocení může být fotoaparát zase v brašničce raz dva. Obal lze však sundat úplně, díky suchému zipu. 

 

Obal na čtečku Kindle

Jednoduchý obal na čtečku Kindle je vyroben ze zbytků softshellu z jedné dílny vyrábějící dětské oblečení.

Díky minimalistickému designu zaručuje ochranu, ale nezabírá v batohu či kabelce mnoho místa. 

 

Obal na tablet

Tento obal na tablet vznikl na přání. Je ušitý z kožených kalhot ze second-handu 🙂 a zbytků látky.

Obal je polohovatelný, což je praktické na sledování videí nebo práci na tabletu. Zezadu je chytře využita kapsa kalhot, která může mít vícero použití. Jednak umožňuje velmi pevné držení tabletu, ale můžeš do ní uložit drobnosti jako platební karty, klíče, mobil, atd.

Tablet v obalu drží díky praktickým gumičkám, které však nijak nelimitují zorné pole tabletu. Zvenku je taktéž opatřen gumičkou, aby nedocházelo k jeho otevírání v batohu či tašce. 

 

 

 

Potřebuješ i ty nějaký speciální obal na své věci?