Vnímej menstruaci jako dar a změní se ti celý život

Proč menstruační šperk?

 • je symbolem menstruace a úcty k ní
 • vede k vědomému prožívání cyklu a k radosti z darů menstruace
 • pomáhá přijmout menstruaci i tvé tělo, což může vést k mírnějšímu krvácení a menstruačním bolestem 
 • má blahodárné účinky na tělo i duši
 • pomáhá ti zastavit se, zklidnit se a nacítit se na tvé tělo 
 • jemná signalizace fáze menstruace pro muže, děti, kolegy v práci
 • přináší hlubší propojení mámy a dcery
 • je skvělým dárkem k první menstruaci i k rituálu menarche zpětně
 • podpoří tvé sebevědomí, harmonii ve vztahu, lásku, intuici, kreativitu,…to, co v tomto období potřebuješ právě ty

Menstruační sady šperků

598 – 750 Kč

Menstruační náušnice

299 Kč

Menstruační náhrdelníky

370 Kč

Menstruační prsteny

290 Kč

Který šperk tě bude zdobit během menstruace?

Všechny šperky jsou vyrobené ze Swarovski krystalů a kvalitních českých rhodiovaných, pozlacených nebo ocelových komponentů. Jelikož jsou to menstruační šperky, jsou krystaly v odstínech červené. Můžu ti ale vyrobit i šperky s jinou barvou krystalů. Podle nabídky na trhu lze zvolit i jiné styly lůžek šperků, s různým počtem krystalů, stejně tak tvarem krystalů. Stačí mi napsat. 🙂 

Náušnice nebo náhrdelník ze sady lze koupit i samostatně

Rhodium je velmi vzácný kov, který chrání povrch šperku, přináší větší odolnost a lesk. Na přání lze vyrobit šperky i pozlacené žlutým (24 kt) nebo růžovým zlatem.

Doprava

 • Balíkovna + 65 Kč.
 • Zásilkovna + 89 Kč.

Jak šperky vyrábím?

 • Ty mi řekneš jaký šperk bys chtěla.
 • Doladíme spolu detaily vzhledu, velikosti a podobně.
 • Šperk ti s plným vědomím vyrobím a nabiji podpůrnou ženskou energií.
 • Ručně vyráběné dárkové balení a psaný text v APcykl stylu je samozřejmostí
 • Balím šperky ekologicky a šetrně k přírodě.

Co říkají ženy, které už svůj menstruační či podporující šperk mají...

5/5
Mám od Verči menstruační náramek i náušnice. Obojí jsou nádherné a podporující. Tvořené s láskou a na míru mým potřebám a přáním. Určitě si náramek taky pořiďte! A náušnice mohu nosit i mimo dobu menstruace. Z toho jsem nadšená, protože jsou tak krásné.
lenka plecháčová
5/5
Přišly nám krásné menstruační náramky, které jsem koupila pro sebe a pro mou sestru. Jsou nádherně zabalené a nabité ženskou energií. Úžasná záležitost, která provází menstruací, dodává sílu a energii. Můžete si vybrat a domluvit se jak náramek bude vypadat. Verunko, moc děkujeme!
Magda rusnáková
5/5
Dnes jsem obdržela svůj první menstruační náramek. Byla jsem velice mile překvapena krásným zabalením, doprovodným textem a komplexně tím, jak to na mě zapůsobilo. Je z toho cítit láska, posvátnost a nadšení pro věc. Je skvělé si pořídit něco, co je tvořeno srdcem a ne jen pro peníze. Moc děkuji za zážitek, který pro mě rozbalování bylo. Můžu jen doporučit!
Klára demelová
5/5
I bought the most beautiful japa mala from Veronika which I adore. I saw it and immediately had to buy it. It was calling my name and a beautiful synchronicity. The mala was beatifully made and packaged down to the very last detail, in high quality with consciously selected stones to create the right energy. Thank you for making this conscious menstruation jewellery, supporting this divine feminine awakening on our Earth! I am excited to expand this consciousness about my own moon cycle. Highly recommended!
JULIA STRINGER, UK
5/5
Nápad se šperky, které podporují menstruaci se mi moc líbí. Je to takové "malé" tajemství co Žena nosí na sobě i v sobě. Komunikace s matkou Zemí přes kameny.
jana emerenzie
5/5
Moc děkujeme za náhrdelníky. Dcera i já jsme nadšené a nedáme je z krku. Myslím, že nám sedí na tělo. Doporučila jsem vás svým známým, kterým se taky moc líbí. Ještě jednou velké díky.
Hanka a Janička
5/5
Chtěla bych moc poděkovat za náramky pro mě a mého muže. Jsou opravdu moc krásné. Ten můj jakoby ke mě patřil, mám ho na ruce a ani o něm nevím. Manželův taky paráda. Ještě ho z ruky nesundal a to je co říct, většinou nic nesnese. (Šperk na podporu otěhotnění).
Ludmila a jan
5/5
Milá Veru, posílám jedno velké díky. Chtěla jsem to vyfotit i s náramkem, ale ten se záhadně vypařil někdy kolem dne, kdy jsem měla pozitivní těhotenský test, ačkoli předtím jsem ho nosila denně. Není nikde k nalezení...Asi splnil úkol a odešel do jiných sfér.
Iva

Sleduj Vědomou menstruaci na sítích

Jak bude vypadat právě tvůj menstruační šperk?