Pixelové prostírání

Jedinečné chvíle u jídelního stolu dotvořte originálním prostíráním, které bude ladit perfektně i s Vaším interiérem.

Toto prostírání vzniklo v rámci gumové kolekce. Je upleteno a ušito z nádherných zbytků pružných stuh z průmyslové výroby.

Můžu jej vyrobit i v jiných odstínech, přesně podle Vaší chuti. 

Jeho velikost je 37×25 cm, ale ani zde není problém vyrobit libovolnou velikost. Prostírání lze prát v pračce. 

Cena je cca 360 Kč za kus. 

 

Vánoční stromeček

Čistý moderní design. Tento jednoduchý stromeček je ozdobou sám o sobě nebo si jej můžete libovolně ozdobit světýlky, baňkami či jinými ozdobami. Je samostatně stojící, ale je možné jej pověsit třeba i na zeď. 

Ekologická a designová alternativa ke každoročnímu nákupu vánočního stromečku. Tento produkt však nemusíte vytahovat jen jednou ročně na Vánoce. Během roku jej klidně můžete využít jako nástěnkupřipevnit na něj fotky a nebo si na něj třeba věšet náušnice. 🙂 Volbou správné dekorace Vám bude dělat radost po celý rok!

Stromeček je další z kousků gumové kolekce. Je vyrobený ze zbytkového dřeva a odřezků pružných stuh z průmyslové výroby. Výška stromku je 60 cm.

Okno do duše

Je libo nové zrcadlo nebo úprava starého okoukaného zrcadla? Sem s ním! 🙂 Může z něj být libový kousek, který bude perfektně ladit s interiérem.

Zrcadla na obrázcích jsou zdobená přírodninami – klacíky, kůrou, šiškami a krásní lidé se v nich zhlíží v komunitním centru Kmen, kde dotváří velmi příjemnou atmosféru.

 

Ptáčci Zpěváčci

Roztomilá dekorace třeba pro jarní výzdobu obydlí. U nás doma však dělají radost po celý rok.

Ptáčci jsou vyrobeny ze zbytků látek jedné značky dětského oblečení. Látky jsou tedy velmi jemné a příjemné na dotyk.

Ptáčci jsou na jutovém provázku, aby se dali pohodlně kamkoliv zavěsit. Bříška mají plná výplně z dutého polyesterového vlákna. Jsou krásně měkoučcí, takže můžou být i drobným „plyšáčkem„, talismanem do ruky nebo antistresovým mačkátkem. 🙂

Oblázková pláž

Je nesmírně zdravé chodit na boso a po členitém povrchu. To však není tak jednoduché bydlíme-li v bytě. 

Přírodu si ale můžeme krásně přinést domů a stimulovat naše nohy třeba během čištění zubů.

Jednoduchá koupelnová předložka v barvě jakou stvořila sama příroda doplní Váš interiér, umožní Vám příjemnou stimulaci chodidel a krásně Vás vnitřně uzemní. 

 

Podsedák na přání

Sedění na tvrdé židli není nic moc. Každý chce mít pod zadkem pěkně měkoučko. 🙂

Jednoduché a funkční podsedáky se dají vyrobit z různých látek, například z nepotřebných triček. Sedáky jsou zezadu opatřeny patentkami, takže se v pohodě dají sundat a vyprat

Stačí jen pořádně změřit rozměry, ustřihnout kus nepotřebného molitanu a podsedák je na světě. 

Co by se hodilo do domácnosti tobě?